Diogen Kubat - predsjednik, mandatni period od 30.06.2015. do 30.06.2019.g. Rjesenje KHoV br. 01-UP-51-160-5/16 od 07.04.2016.g.

Milan Kovačević - član, mandatni period od 30.06.2015. do 30.06.2019.g. Rjesenje KHoV br. 01-UP-51-160-6/16 od 07.04.2016.g.

Dušanka Dević - član, mandatni period od 30.06.2015. do 30.06.2019.g.  Rjesenje KHoV br. 01-UP-51-160-8/16 od 07.04.2016.g.

Ognjen Mihajlović - član, mandatni period od 30.06.2015. do 30.06.2019.g. Rjesenje KHoV br. 01-UP-51-160-9/16 od 07.04.2016.g.

Milana Ostic - član, mandatni period od 19.07.2016. do 30.06.2019.g. Rjesenje KHoV br. 01-UP-51-567-1/16 od 11.08.2016.g.

Biografije_clanova_Nadzornog_odbora_Fonda